nr 622 7303
Tavelramar
1 par, Förgyllda, 1800-tal, 27x36
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
650 kr |
måndag 1 februari 2010 kl 18:42:04
Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
550 kr
500 kr
600 kr